Witam Cię serdecznie Droga Siostro i Drogi Bracie!

Bardzo cieszę się i dziękuję Ci,  że jesteś na naszej stronie.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy w ubiegłym roku (2018) wspierali naszą parafię duchowo i materialnie.  Dzięki Waszej pomocy został wykonany remont dachu na probostwie i wymieniono ostatnie stare okna na probostwie.

W tym roku w czwartek 28 marca rozpoczęliśmy remont fundamentów probostwa (od najwyżej położonego punktu - cały budynek probostwa i kościoła jest pochylony w kierunku prezbiterium). Stan obecnych fundamentów jest tragiczny, co ilustrują w niewielkim stopniu zdjęcia obok. Osuszenie fundamentów i wykonanie drenażu wokół budynku kościoła i probostwa jest konieczne, by móc prowadzić dalsze prace wewnątrz kościoła. Podobnie jak przy remoncie dachu kościoła proszę o pomoc modlitewną i materialną.

Jeżeli możesz i chcesz nam pomóc to możesz to uczynić składając ofiarę na konto parafialne (podając w tytule wpłaty - "na cele kultu religijnego" - istnieje możliwość odpisu od podatku. Osoby fizyczne - do 6% podatku, osoby prawne - do 10% podatku).

Istnieje również możliwość wsparcia w/w inwestycji poprzez zakup "cegiełki"

"cegiełka" wykonana ze szkła z wygrawerowanym zarysem kościoła

duża (wysokość 20 cm) - ofiara 500 zł

średnia (wysokość 15 cm) - ofiara 300 zł

mała (wysokość 10 cm) - ofiara 200 zł

"Cegiełkę" można nabyć w Kancelarii Parafialnej

lub wysyłkowo po dokonaniu przelewu na konto parafialne (tytuł wpłaty - "na cele kultu religijnego").

Osoba nabywająca cegiełkę zostanie wpisana do Księgi Ofiarodawców Parafii.

Nr konta:

Za zrozumienie, życzliwość i wsparcie nas w realizacji tej inwestycji

w imieniu wszystkich Parafian składam serdeczne i szczere „Bóg zapłać”.

Ks. Adam Kępowicz - PROBOSZCZ