Witam Cię serdecznie Droga Siostro i Drogi Bracie w Chrystusie Panu!

Bardzo cieszę się i dziękuję Ci, że jesteś na naszej stronie.

Bardzo dzkuję wszystkim, którzy w ubiegłym roku (2023) wspierali naszą parafię duchowo i materialnie.   Dziękuję  za złożone ofiary w kościele i te dokonane przelewem bankowym.

Dzięki Bogu i życzliwości wielu osób mamy zamontowane w kościele wszystkie nowe okna o potrójnej szybie, co w dużym stopniu ogranicza starty ciepła.

Przed nami kolejny etap ograniczenia strat ciepła - wymiana głównych drzwi w kościele oraz drzwi wahadłowy w przedsionku kościoła.

Podobnie jak przy wcześniejszych remontach bardzo proszę o pomoc modlitewną i materialną.

Jeżeli mesz i chcesz nam pomóc to możesz to uczynić składając ofiarę na konto parafialne (podając w tytule wpłaty - "na cele kultu religijnego" - istnieje możliwość odpisu od podatku. Osoby fizyczne - do 6% podatku, osoby prawne - do 10% podatku).

Nr konta: 88 1050 1399 1000 0023 5735 8460

Za zrozumienie, życzliwość i wsparcie nas w realizacji tej inwestycji w imieniu wszystkich Parafian składam serdeczne i szczere „Bóg zapłać”.

W intencji wszystkich Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii jest sprawowana w każdym miesiącu Msza Święta.

Ks. Adam Kępowicz - PROBOSZCZ