Witam Cię serdecznie Droga Siostro i Drogi Bracie!

Bardzo cieszę się i dziękuję Ci,  że jesteś na naszej stronie.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy w ubiegłym roku (2020) wspierali naszą parafię duchowo i materialnie.  Dziękuję za złożone ofiary w kościele i te dokonane przelewem bankowym.

Z uwagi na trwającą pandemię nie udało się niestety zrealizować remontu planowanego na ubiegły rok.

W tym roku (2021) planowane jest wykonanie remontu fundamentów zachodniej ściany kościoła i uporządkowanie terenu. Stan obecnych fundamentów jest tragiczny, co ilustrują w niewielkim stopniu zdjęcia obok. Osuszenie fundamentów i wykonanie drenażu wokół budynku kościoła jest konieczne, by móc w przyszłości prowadzić prace remontowe wewnątrz kościoła.

Podobnie jak przy remoncie dachu kościoła i fundamentów wokół probostwa bardzo proszę o pomoc modlitewną i materialną.

Jeżeli mesz i chcesz nam pomóc to możesz to uczynić składając ofiarę na konto parafialne (podając w tytule wpłaty - "na cele kultu religijnego" - istnieje możliwość odpisu od podatku. Osoby fizyczne - do 6% podatku, osoby prawne - do 10% podatku).

Nr konta: 88 1050 1399 1000 0023 5735 8460

Za zrozumienie, życzliwość i wsparcie nas w realizacji tej inwestycji

w imieniu wszystkich Parafian

składam serdeczne i szczere „Bóg zapłać”.

Ks. Adam Kępowicz - PROBOSZCZ