11.04.2021 - 2 Niedziela Wielkanocna - Miłosierdzia Bożego

Zmartwychwstały Jezus uczynił wiele znaków wobec uczniów. Najważniejszym było nakierowanie spojrzenia ich duszy na Boże miłosierdzie, wobec którego nie można przejść obojętnie. Naszym zadaniem ma być teraz naśladowanie miłosiernego Boga w relacji z innymi ludźmi.

1. Dziś w 2 Niedzielę Wielkanocną oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu.

2. Dzisiejsza kolekta specjalna przeznaczona jest na remont fundamentów naszego kościoła. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

3. Członków 1 i 2 Róży Żywego Różańca w naszej parafii zapraszam na Mszę św. w poniedziałek 12 kwietnia o godz. 17.00. Gdyby ktoś chciał włączyć się w codzienną modlitwę różańcową w ramach wspólnoty Żywego Różańca, to serdecznie zapraszam po Mszy św. do zakrystii.

4. We wtorek przypada 13 dzień miesiąca – Dzień Fatimski. Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej o godz. 16.15 i do udziału we Mszy św. o godz. 17.00.

5. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30. Na zakończenie adoracji odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. W czasie adoracji będzie okazja do spowiedzi świętej.

6. Parafian z ul. Wrębowej zapraszam na Mszę św. w Waszej intencji w piątek 16 kwietnia o godz. 17.00.

7. Przyszłą niedzielę będziemy obchodzić jako Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Kolekta będzie przeznaczona na Caritas archidiecezji, a po Mszy św. będzie zbiórka na sprzątanie naszego kościoła.

Dziękujcie Panu, bo jest miłosierny. (Ps 118)

Drodzy Parafianie i Sympatycy naszej parafii!

Pozdrawiam Was serdecznie i zapewniam o mojej modlitwie za Was,

aby Bóg obdarzył Was swoim błogosławieństwem,

umacniał wiarę

i uchronił od zarażenia się koronawirusem.

ks. Adam Kępowicz - proboszcz